Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Dan in Real LifeRated ★ 4.0