Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Murder Among the MormonsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0