Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0