Movies
Ratings
380
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Therapy for a VampireRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.0