Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
Get OutRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5