Titles you rated
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0