Titles you rated
HulkRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0