Movies
Ratings
199
The Maze RunnerRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Martian ChildRated ★ 4.5