Movies
Ratings
55
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0