Series
Ratings
17
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0