Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0