Series
Ratings
34
WestworldRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Atom: The BeginningRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0