Series
Ratings
19
Temptation of WifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 1.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5