Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5