Movies
Ratings
147
DunkirkRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0