Movies
Ratings
76
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Boondock SaintsRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Wings of DesireRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Le Week-EndRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 1.0