Movies
Ratings
187
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0