Movies
Ratings
336
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0