Titles you rated
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0