Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0