Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5