Movies
Ratings
85
Miss GrannyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0