Movies
Ratings
92
Heart is...Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 1.0
CubeRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0