Series
Ratings
19
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
LastRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0