Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0