Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0