Movies
Ratings
88
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0