Titles you rated
Paradise MurderedRated ★ 4.0
SorumRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
Frost/NixonRated ★ 5.0
GORated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0