Movies
Ratings
50
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0