Movies
Ratings
57
WALL-ERated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0