Titles you rated
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0