Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 1.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 1.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The DamRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
A Brighter TomorrowRated ★ 4.0