Movies
Ratings
165
ParasiteRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5