Movies
Ratings
102
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0