Titles you rated
17 AgainRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5