Movies
Ratings
552
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Murder Mystery 2Rated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0