Movies
Ratings
603
TwentyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0