Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0