Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0