Movies
Ratings
88
The InternRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0