Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Gosford ParkRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
11:14Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.0
Winter's BoneRated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 5.0- Tales of the UnusualRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0