Movies
Ratings
260
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.5
A Wonderful MomentRated ★ 3.5
Lorenzo's OilRated ★ 3.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 2.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
Oliver TwistRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Beautiful CreaturesRated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Over the HedgeRated ★ 3.5
The CatRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5