Movies
Ratings
524
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
JackRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
Patriot GamesRated ★ 3.5
The Number 23Rated ★ 2.5
OutbreakRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 3.0
The Towering InfernoRated ★ 3.0
A Perfect WorldRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Intolerable CrueltyRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
Ashes of TimeRated ★ 3.5
CommandoRated ★ 2.5
The Full MontyRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 2.5
Kindergarten CopRated ★ 3.0