Titles you rated
DaredevilRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Initial DRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0