Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0