Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5