Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0