Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0