Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Silent HillRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 1.0