Movies
Ratings
399
White House DownRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The OdysseyRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0